Jak to działa?Jak działa NORDIQA.com?

Serwis NORDIQA.com jest nowoczesną i łatwą w obsłudze platformą, umożliwiającą wymianę waluty przez Internet. Wymiana taka odbywa się z wykorzystaniem rachunków bankowych Klienta i kantoru.

Wystarczy, że zasilisz Swoje Saldo wykonując przelew na konto kantoru, następnie zrealizujesz wymianę waluty, a my przelejemy wymienione środki na Twój rachunek bankowy.

WPŁACASZ
W pierwszym kroku wpłacasz pieniądze na swoje saldo w kantorze. Twój przelew dojdzie do nas bardzo szybko, bo obsługujemy expressowo ponad 20 banków.
WYMIENIASZ
Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty błyskawicznie wymienisz pieniądze po najlepszym kursie.
WYPŁACASZ
Wskazujesz rachunek na który mamy przelać przewalutowaną kwotę, a Ty otrzymujesz ją nawet w 15 minut!


Jak rozpocząć korzystanie z naszego kantoru internetowego?

Rozpoczęcie pracy z kantorem NORDIQA.com jest bardzo proste i całkowicie darmowe. Aby móc korzystać z wygody jaką daje wymiana waluty przez Internet zarejestruj się w naszym serwisie.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza rejestracyjnego, na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą dokonanie rejestracji Twojego konta. Aby aktywować Twoje konto i w pełni korzystać z kantoru, należy wcisnąć link aktywacyjny, który otrzymasz w przesłanej wiadomości. Od tej chwili Twoje konto będzie aktywne!

Od momentu pełnej aktywacji Twojego konta będziesz mógł zalogować się do naszego systemu, skonfigurować swoje rachunki bankowe i rozpocząć wymianę waluty.Konfiguracja rachunków bankowych w Panelu Klienta

Po zalogowaniu do systemu kantoru zostaniesz automatycznie przekierowany do swojego Panelu Klienta. Wszystkie operacje związane z wymianą waluty oraz zarządzaniem swoim kontem możesz wykonać właśnie tutaj.

Aby rozpocząć wymianę waluty konieczne jest wprowadzenie do systemu numerów rachunków bankowych, które będą brały udział w Twoich transakcjach.

Każdy numer rachunku bankowego należy przypisać do konkretnej osoby będącej jego właścicielem. Listą danych osobowych właścicieli rachunków możesz zarządzać przechodząc do sekcji Właściciele Kont.

Aby dodać nowy numer rachunku bankowego wybierz w Panelu Klienta opcję Rachunki Bankowe, a następnie dodaj numer rachunku, wskazując kto jest jego właścicielem, a także wybierz walutę rachunku oraz kraj banku, w którym posiadasz rachunek.

Aby móc wymieniać walutę musisz skonfigurować przynajmniej jeden złotówkowy numer rachunku i przynajmniej jeden numer rachunku dla waluty obcej.

W sekcji Rachunki Bankowe możesz także przeglądać dodane przez Ciebie numery rachunków bankowych. Numery kont wyświetlane są z podziałem na właścicieli, a przy każdym numerze rachunku znajduje się symbol kraju, nazwa banku w którym założony jest rachunek oraz waluta rachunku.

Tutaj możesz również zmieniać i usuwać poszczególne numery swoich rachunków bankowych.Jak wymienić walutę w NORDIQA.com?

Aby wymienić walutę w kantorze NORDIQA.com musisz posiadać jakieś środki finansowe na Swoim Saldzie. Jeśli Twoje Saldo jest puste, dokonaj jego zasilenia.

Jeśli na Twoim Saldzie znajdują się jakieś pieniądze, możesz dokonać ich wymiany przechodząc do sekcji Moje Salda w Panelu Klienta. Wybierz transakcję wymień walutę zgromadzoną na Saldzie w kantorze, a następnie wypełnij formularz transakcji i wciśnij przycisk Dalej.

Pozostaje Tobie teraz tylko wybór kursu wymiany waluty. Dokonasz tego wciskając przycisk Pobierz nowy kurs wymiany. Otrzymasz wtedy informację po jakim kursie nastąpi wymiana Twoich środków i jaką kwotę otrzymasz.

Twój kurs będzie aktywny przez 20 sekund. Jeśli przez ten czas nie zatwierdzisz transakcji wymiany waluty, będziesz musiał na nowo pobrać kurs wymiany i tak do skutku. Kursy walut ulegają ciągłym zmianom i możesz wymienić walutę w momencie, który będzie Tobie najbardziej odpowiadał!

Jeśli kurs wymiany odpowiada Tobie i chcesz wymienić walutę, wciśnij przycisk Zatwierdź transakcję. Twoje środki zostaną wymienione na wybraną przez Ciebie walutę i otrzymasz przelew na swój rachunek bankowy.Historia wykonanych transakcji

Każda dokonana przez Ciebie transakcja jest rejestrowana w systemie kantoru i w każdej chwili możesz obejrzeć historię swoich transakcji. W tym celu zaloguj się i w Panelu Klienta wybierz opcję Moje Transakcje.

Każda zarejestrowana transakcja ma określony status:

Status Oczekuje oznacza, że Twoja transakcja została przyjęta i oczekuje na wykonanie czynności przez użytkownika (np. dokonanie przelewu na rachunek kantoru) lub przez administratora kantoru (np. przelanie środków na rachunek bankowy użytkownika).

Status Zrealizowano oznacza, że Twoja transakcja została zakończona pomyślnie, np. jeśli dokonałeś zasilenia Swojego Salda przelewając środki na rachunek bankowy kantoru, to zatwierdzenie takiej transakcji oznacza, że wpłacone środki są już widoczne na Twoim Saldzie i możesz nimi dysponować.

Pamiętaj, że w przypadku transakcji wymiany waluty status Zrealizowano oznacza, że pracownik kantoru dokonał już przelewu waluty na Twoje konto, co nie jest równoznaczne z tym, że przelane środki pojawią się od razu na Twoim rachunku bankowym.

Status Anulowano oznacza, że Twoja transakcja została z pewnych powodów anulowana. W takim przypadku operacje związane z transakcją anulowaną zostają wycofane, np. jeśli anulowana została transakcja wymiany waluty, to Twoje środki finansowe, które chciałeś wymienić wracają na Twoje Saldo.Elektroniczne dowody kupna-sprzedaży

Kantor NORDIQA.com do każdej Twojej transakcji wymiany waluty wystawia dokument kupna-sprzedaży waluty. Dokument taki wystawiany jest przez nas w formie elektronicznej do samodzielnego pobrania przez Klienta.

Aby uzyskać dostęp do dowodów kupna-sprzedaży walut, zaloguj się do swojego Panelu Klienta i przejdź do sekcji Historia transakcji. Następnie wyszukaj transakcję wymiany waluty, dla której chcesz pobrać dokument potwierdzenia i kliknij na link pobierz rachunek, dostępny przy danej transakcji.

Dowody kupna-sprzedaży zapisane są w formacie PDF i aby otworzyć taki dokument, należy zainstalować darmową aplikację Adobe Acrobat Reader.


Kalkulator walutowy


oblicz swój zysk

Kursy walut


w kantorze internetowym

15sKupujemySprzedajemy
NOK0,3646 PLN0,3696 PLN
SEK0,3633 PLN0,3683 PLN
DKK0,5686 PLN0,5736 PLN
EUR4,2495 PLN4,2725 PLN
USD3,9089 PLN3,9499 PLN
GBP4,9715 PLN5,0065 PLN
CHF4,3002 PLN4,3232 PLN